Rapi - bramy garażowe
Zadzwoń teraz 601 343 601 Zapoznaj się z aktualnymi promocjami!
Rapi - bramy,to naszaj pasja Rapi - bramy,to naszaj pasja Rapi - bramy,to naszaj pasja

Administratorem danych osobowych Użytkownika udostępnionych za pośrednictwem formularza kontaktowego, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest RAPI RAFAŁ PIWOWARCZYK, 02-134 Warszawa, 1 Sierpnia 34A m. 58, NIP:5222720217 (dalej jako Administrator).


Podane przez Użytkownika w formularzu kontaktowym dane osobowe są przetwarzane przez Administratora na podstawie zgody wyrażonej przez Użytkownika, w rozumieniu art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - zwanego dalej RODO.


Podanie danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne. Użytkownik ma prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie poprzez kontakt z Administratorem rapi.bram@vp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych w każdym czasie, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.


Administrator przetwarza dane osobowe Użytkownika Serwisu w następujących celach:Administrator może przetwarzać dane osobowe Użytkownika podane w formularzu kontaktowym również w następujących celach:Więcej informacji dotyczących powyższych celów przetwarzania danych osobowych Użytkownika znajduje się w Polityce prywatności opublikowanej w Serwisie.


Dane osobowe Użytkownika nie są przekazywane przez Administratora podmiotom trzecim.


Administrator przechowuje dane osobowe przez taki okres, jaki jest konieczny do osiągnięcia określonych celów, tj. przez okres prowadzenia działalności gospodarczej przez Administratora.


W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów związanych z przetwarzaniem danych osobowych należy kontaktować się z Administratorem pod następującym adresem rapi.bram@vp.pl.


Użytkownik ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Copyright © 2018 Rapi.com.pl
Realizacja: Freshmarketing.pl
loga